Знаходження параметрів моделі теплового розширення вольфраму

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано машинний алгоритм знаходження параметрів найкращого чебишовського наближення за допомогою суми багаточлена і експоненти від х 1. Показано його застосування для знаходження параметрів моделі теплового розширення вольфраму. In the paper a computer algorithm for best Chebyshev approximation by sum of polynomial and exponential function from x1 evaluation is presented. Application of the designed algorithm for parameters of tungsten temperature extention mathematical model aquisition is illustrated.

Попов Б. О. Знаходження параметрів моделі теплового розширення вольфраму / Б. О. Попов, І. Іскерка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 112–115. – Бібліографія: 5 назв.