Засоби оцінювання екологічності комп'ютера

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглянуто методики оцінювання екологічності комп’ютерної техніки, види маркувань, організації, що займаються розробленням згаданих методик, вказані недоліки застосування цих методик. Запропоновано екологічність комп'ютера оцінювати із врахуванням кожного життєвого циклу: в процесі виробництва, в процесі експлуатації та в процесі утилізації. Для оцінювання та порівняння екологічності комп’ютерів доцільно використовувати узагальнений коефіцієнт екологічності. Study assessing environmental computer equipment, types of markings, organizations that are developing methods mentioned mentioned disadvantages of application of these methods. An environmental assessment with regard to the computer of each life cycle: during production, during operation and in the process of recycling. To evaluate and compare the environmental friendliness of computers be used generalized environmental factor.

багатопроцесорні системи, комутуюча мережа, інтеграція

Квурт Л. С. Засоби оцінювання екологічності комп'ютера / Л. С. Квурт, В. А. Піць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 658 : Комп’ютерні системи та мережі. – С. 46-51. – Бібліографія: 6 назв.