Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розроблено метод оцінки точності вимірювання концентрації оптичним методом за результатами вимірювань в суспензіях, що містять частинки двох видів. Проведено порівняння відносної похибки в результаті двох експериментів. The method of a rating of accuracy measurement of concentration by an optical method by results of measurements in suspension is developed which contain particles of two kinds. The comparisons of relative errors received in two experiments are carried out.

Білий О. Оцінка похибки вимірювання концентрації частинок у дисперсних середовищах оптоелектронним методом / Олександр Білий, Василь Гетьман, Ярослав Матвійчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 138–144. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review