Встановлення потенційних переваг від синергії

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто вплив синергічних взамозв’язків, що виникають на рівні підрозділів різних організацій за рахунок утворення об’єднання цих організацій, на їх діяльність. Запропоновано перелік показників, які відображають існування синергічних ефектів. Розроблено методику розрахунку сумарного показника впливу потенційної синергії на діяльність організації, зокрема на такі 'її сфери, як управління, виробництво, логістика та збут. The article is dedicated to analysis of the synergie intrecation influence on the firms activity. It arises at the subdivisions level of different firms owing to formation of their association. The list of indicators which reflect synergic effects is proposed. The methodic of estimation of the summary indicator of the synergic influence on firms activity, specifically on management, production, logistic and sales, is worked out.

Коломієць О. В. Встановлення потенційних переваг від синергії / О. В. Коломієць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 352–357. – Бібліографія: 2 назви.