Роторні дозатори для сипких продуктів, придатних до присипання

На основі проведеного аналізу існуючих конструкцій дозуючих пристроїв встановлено доцільність використання роторних дозаторів для подачі продуктів, придатних до прилипання. Запропоновано нові конструкції дозаторів з розширеними технічними характеристиками. On the basis of conducted analysis of existent constructions of dosage devices expedience of use of rotor metering devices is set for serve of products suitable to adhesion. New constructions of metering devices are offered with the extended technical descriptions.

Коруняк П. С. Роторні дозатори для сипких продуктів, придатних до присипання / П. С. Коруняк‚ В. М. Боровець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 81-83. – Бібліографія: 3 назви.