Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто метод нанесення цифрових підписів для захисту зображень. Нанесення і виділення цифрового підпису виконується в малохвильовій області, що забезпечує велику роздільну здатність виділення. В запропонованому методі використовуються самоподібні цифрові підписи, які є стійкими до багатьох видів спотворень, таких, як фільтрування, компресія, масштабування і обрізання. This paper presents a watermarking method for protection of still images. Embedding and detection are performed in the wavelet domain allowing thus multiresolution detection. The self-similar watermarks are used in suggested method and they are robust against many kinds of distortions, such as filtering, compression, scaling and cropping.

Наконечний А. Й. Нанесення самоподібних цифрових підписів на основі малохвильового перетворення сигналів / А. Й. Наконечний // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 445 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 135–140. – Бібліографія: 2 назви.