Аналіз похибок плівкового витратоміра газу

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано точність вимірювання витрати газу плівковим методом, розглянуто чинники, які впливають на точність, оцінено граничні похибки вимірювання та вказано способи їх зменшення. Проанализировано точность измерения расхода газа пленочным методом, рассмотрено факторы, которые влияют на точность, оценено граничные погрешности измерения и указаны пути их уменьшения. In the article the accuracy of measuring the gas flow rate by film flowmeter is analysed, factors which influences on the accuracy are considered, and ways of their improvеment are offered.

Теплюх З. Аналіз похибок плівкового витратоміра газу / Зеновій Теплюх, Оксана Парнета // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 114–119. – Бібліографія: 18 назв.

Endorsement

Review