Мистецтво суперечки, або еристика: предмет та історія

Видавництво Львівської політехніки

Світ, в якому живемо, працюємо, контактуємо тощо, надто контраверсійний. І доля багатьох людей пов’язана повною мірою із тим, наскільки вони вміють організовувати діалог у різних сферах життя, у науці й політиці, між партіями, об‘єднаннями, представниками різних етносів, між віруючими й атеїстами, між батьками й дітьми, між владою і громадянами, між багатими і бідними тощо. Мир, в котором живем, работаем, контактируем и так далее, слишком контраверсионный. И судьба многих людей связывается в полной мере с тем, насколько они умеют организовывать диалог в разных сферах жизни, в науке и политике, между партиями, объединениями, представителями разных этносов, между верующими и атеистами, между родителями и детьми, между властью и гражданами, между богатыми и бедными и тому подобное. World in that live, work, contact et cetera, too complicated. And the fate of many people contacts to a full degree with that, as far as they are able to organize a dialogue in the different spheres of life, in science and politics, between batchwises, associations, representatives of different ethnoss, between believers and atheists, between parents and children, between power and citizens, between rich and poor and others like that.

суперечка, еристика, юрист, аргументація, юридичний конфлікт, учасники юридичного конфлікту, спор, эристика, аргументация, юридический конфликт, участники юридического конфликта, dispute, lawyer, argumentation, legal conflict, participants of legal conflict

Чорнобай О. Л. Мистецтво суперечки, або еристика: предмет та історія / О. Л. Чорнобай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 827. – С. 210–220. – Бібліографія: 5 назв.