Thumbnail Image

Розглянуто світові тенденції інноваційного процесу та інноваційна діяльність підприємств України. Розкриті проблеми, які гальмують розвиток інноваційних процесів в національній економіці. Запропоновані основні напрямки, технології формування і управління інноваційним потенціалом, охарактеризовано можливості застосування в Україні міжнародного досвіду у цій сфері. In the article there are considered world tendencies of innovative process and innovative activity of enterprises of Ukraine. The exposed problems, which brake development of innovative processes in a national economy. There are offered basic directions, technologies of forming and management by innovative potential, described possibilities of application in Ukraine the international experience in this sphere.

інновації, інноваційна діяльність, інноваційні процеси, інновацій- на інфраструктура, інноваційний потенціал, інноваційна політика, innovations, innovative activity, innovative process, innovative infrastructure, innovative potential, innovative politics

Синікова О. М. Стратегічний аспект інноваційних процесів та можливості їх залучення до національної економіки / О. М. Синікова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 306–311. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review