Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Представлено результати аналізу готовності інфраструктури ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» щодо відповідності певним ознаками SMART – університету. Визначено шляхи інтенсифікації розвитку освітнього Smart-середовища університету на основі системного підходу. Presents the results the analysis infrastructure readiness universities Ukoopspilka "Poltava University of Economics and Trade" to meet specific features of SMART - University. Determined ways of intensification development of educational Smart-environments university on the basis of a system approach.

SMART – університет, системний підхід, ІТ-інфраструктура, SMART–university, system approach, IT-infrastructure

Рогоза М. Є. Формування ефективного освітнього SMART-середовища університету на основі системного підходу / М. Є. Рогоза, Є. І. Івченко, В. І. Божко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 77–82. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review