2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описаний широтно-імпульсний (ШІ) модулятор із покращаним, порівняно з традиційними рішеннями, співвідношенням між роздільною здатністю та частотою вихідного сигналу.
This paper presents high speed, high resolution PWM source which allows breaking limitations of traditional PWM sources in the output signal frequency/resolution combination.

Кремінь В. Т. Деякі аспекти використання САПР “PSoC Designer” при реалізації ші модуляторів з високою роздільною здатністю / В. Т. Кремінь, Є. Г. Міюшкович // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 32–37.