Розглядається можливість використання методів сучасної логіки для побудови таблиць рішень, на етапі виявлення альтернатив та їх оцінки, у процесі вироблення й прийняття управлінських раціональних рішень. Possibility of using modern logic methods for decision tables designing at the stage of finding and assessing alternatives in the process of making and taking rational management decisions is concerned.

Гладунський В. Н. Логічні таблиці для виявлення альтернатив у процесі вироблення управлінських рішень / В. Н. Гладунський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 624 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 24–29. – Бібліографія: 8 назв.