Моделювання системи ресурсного забезпечення дистанційного навчання

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

Розглянуто питання підвищення ефективності застосування технічного, кадрового, навчально-методичного фінансового та інших видів забезпечення процесів дистанційного навчання. Запропоновано моделі оптимального використання ресурсного забезпечення дистанційного навчання. Розроблені рекомендації, які дадуть змогу підвищити якість використання ресурсного забезпечення та навчання у навчально-консультаційних центрах загалом. The question of improving of effectiveness using of technical, educationalmethodical, financial and other types of allowance of distance education processes was reviewed. The model of optimal using of resource allowance of distance education was offered. The recommendations that will give the opportunity to improve a quality of using resources and studying in educational-consultation center in general were developed.

дистанційне навчання, ресурсне забезпечення, якість освітніх послуг, distance education, resourced, quality of education

Тарасов Д. Моделювання системи ресурсного забезпечення дистанційного навчання / Дмитро Тарасов, Зоряна Коваль // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 151–153. – Бібліографія: 2 назви.