This paper is devoted to the solving task of property prediction on the basis of analogical inference. The methods and criteries of analogical inference are proposed. These methods are realized in ANALOGY software system. У статті запропоновано методи і критерії виведення за аналогією Ці методи реалізовані у програмній системі Аналогія.

Величко В. Ю. Розв’язання задачі прогнозування властивостей складених об’єктів на основі виведення за аналогією / В. Ю. Величко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 438 : Інформаційні системи та мережі. – С. 26–34. – Бібліографія: 6 назв.