Зроблено спробу проаналізувати суспільно-політичну ситуацію та масштаби сталінських репресій в період першої радянської окупації Західної України (вересень 1939 р. – червень 1941 р.). An attempt to analyze social and political situation and the scale of Stalin's repression in the period of the first soviet occupation in the Western Ukraine (from September 1939 till June 1941) was made.

Барановська Н. М. Західна Україна на початку Другої світової війни: репресивно-винищувальна діяльність сталінського режиму / Н. М. Барановська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 502 : Держава та армія. – С. 93–98. – Бібліографія: 21 назва.