Вплив контролю якості продукції на її конкурентоспроможність

У статті розглянуто роль контролю якості продукції у конкурентній боротьбі. Авторські пропозиції стосуються економіко-математичної моделі визначення ефективності метрологічного забезпечення якості продукції як фактора її конкурентоспроможності. The role of a total quality control of product in the competitive struggle was considered in this article. Author's propositions concerning the economical-mathematical model of determination of metrological securing of product quality effectiveness as a factor of competitiveness of a machine building industry production.

Лісовська Л. С. Вплив контролю якості продукції на її конкурентоспроможність / Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 90–94. – Бібліографія: 4 назви.