Автоматизація бібліотечних процесів у ЛННБ України ім. В. Стефаника

Розглянуто основні автоматизовані процеси ЛННБ України ім. В. Стефаника після впровадження АБІС Aleph. The main automation processes in V.Stefanyk LNSL of Ukraine after ALIS Aleph installation.

електронний каталог, інформаційні технології, бази даних, програмне забезпечення, ALEPH, e-catalog, informational technologies, databases, software, ALEPH

Бутитер О. І. Автоматизація бібліотечних процесів у ЛННБ України ім. В. Стефаника / О. І. Бутитер // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 185–186.