Здійснено різнобічний аналіз співвідношення „організаційна культура–ґендер” з погляду інноваційної діяльності. При цьому акцент зроблений на рисах, що об’єднують їх, оскільки це сприяє єдності та внутрішній гармонійності життєвого циклу інновації як результату відповідної економічної діяльності, що має визначену матеріальну ефективність, а також інновації в управлінні, ефективність якої опосередкована. The article deals with the performed different analysis of the correlation “organizational culture-gender” from the point of view of innovative activity. In accordance with the accent that connects them, because it favours the unity and inner harmony of the life cycle of innovation as the result of suitable economic activity, that has the defined material efficiency, and also the innovation in management, the efficiency of which depends on the facts of organization culture and gender characteristics of management.

інноваційна діяльність, співвідношення „організаційна, ”культура- ґендер”, фемінність, маскулінність, ідентичність, innovative activity, the correlation an “organizational, ”culture-gender”, feminine, masculine, identity

Смолінська О. Є. Впровадження різних моделей інновацій в управлінні з урахуванням співвідношення “організаційна культура – ґендер” / О. Є. Смолінська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 312–318. – Бібліографія: 26 назв.