Проблеми впровадження міжнародних стандартів у сферу прав військовополонених

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто правові аспекти прав військовополонених. Закцентовано увагу на міжнародних стандартах у сфері поводження з цією категорією осіб. Визначено суб’єктів, які мають право на отримання статусу військовополонених. Вказано на необхідність удосконалення відповідальності за порушення прав військовополонених. Рассматрено правовые аспекты прав военнопленных. Акцентируется внимание на международных стандартах в сфере обращения с этой категорией лиц. Определены субъекты, имеющие право на получение статуса военнопленных. Указывается на необходимость усовершенствования ответственности за нарушение прав военнопленных. The article examines the legal aspects of the rights of prisoners of war. The attention to international standards in the treatment of this category of persons. Defined entities are entitled to POW status. Highlights the need to improve accountability for violations of human prisoners.

міжнародне гуманітарне право, комбатанти, військовополонені, права людини, збройний конфлікт, международное гуманитарное право, комбатанты, военнопленные, права человека, вооруженный конфликт, international humanitarian law, combatants, prisoners of war, human rights, armed conflict

Жаровська І. М. Проблеми впровадження міжнародних стандартів у сферу прав військовополонених / І. М. Жаровська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 813. – С. 350–355. – Бібліографія: 8 назв.