Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Отримано нову аналітичну залежність часу поверхневої концентрації дощового стоку від інтенсивності дощу за об’ємом, протяжності, похилу та коефіцієнта шорсткості басейна стоку для дощів незмінної в часі інтенсивності з урахуванням початкової ділянки потоку з ламінарним режимом руху. New analytical equation for estimating the time of storm-water surface concentration depending the rain intensity, length, slope and roughness of the watershed is proposed. There were considered rains with constant intensities and was taken into account the initial laminar stage of the flow.

Жук В. М. Вплив початкової ламінарної ділянки на час поверхневої концентрації дощового стоку / В. М. Жук, І. І. Матлай, В. В. Бошота // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 45–49. – Бібліографія: 8 назв.