Особливості спільної роботи арматури класу АТ-800 та стрічкової у сталебетонних балках зі змішаним армуванням на основі математичного моделювання

Thumbnail Image

Метою дослідження є вивчення особливостей роботи та характеру руйнування сталебетонних балок із зовнішнім гладким стрічковим армуванням, що має зчеплення з бетоном, у поєднанні з арматурою класу Ат - 800. Поєднання конструктивного рішення сталебетонних балок, в якому передбачається здешевлення їх виготовлення, є актуальним з погляду доцільності дослідження міцності, деформативності та практичного застосування в будівництві. The purpose of work are studying features of work and character of destruction of beams of steel concretes with external smooth band re-enforcement, with tripping with a concrete, in combination with the armature of class of АТ-800. Combination of structural decision of beams of steel concretes, in which diminishing of prices of their making is actual from point of expedience of research of durability and practical application in building.

сталебетон, балки, арматура, зовнішнє армуваннян, steel concretes, beams, armature, external re-enforcement

Бобало Т. В. Особливості спільної роботи арматури класу АТ - 800 та стрічкової у сталебетонних балках зі змішаним армуванням на основі математичного моделювання / Т. В. Бобало, З. Я. Бліхарський, В. М. Барабаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 55–59. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review