Деформативність бетонних елементів, просочених сіркою

Досліджено вплив просочення сіркою кристалічною і полімерною модифікаціями на деформативність бетонних елементів прямокутного січення за дії навантаження. Наведено методику досліджень та експериментальні результати бетонних елементів за вказаних умов. Explored influencing of sulphurating by crystalline and polymeric modification on deformability of concrete elements of that rectangular cuts at the action of loading. A research method and experimental results of concrete elements in given at the indicated terms.

сірка, посочування, деформативність, модифікація, мономери, experimental results, polymeric modification, concrete elements

Цібеленко П. П. Деформативність бетонних елементів, просочених сіркою / П. П. Цібеленко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 238–243. – Бібліографія: 6 назв.