Економічна суть і значущість конкуренції для розвитку суб’єктів господарювання

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Суть і значення конкуренції полягають передусім у встановленні чинників її активізації, оптимального сполучення економічних і соціальних передумов. Існує певний взаємозв’язок цінності для споживача, ціни і конкурентоспроможності товару (послуги). Розглядаються можливі сценарії, тобто найбільш типові варіанти ситуацій, що виникають на ринку. Essence and value to competitions consists in the first place in the determination of factors to its activations, optimum join of economic and social premiseses. Exists a certain intercoupling value for the consumer, price and competitiveness of goods (facilities). In article are consider possible scenario, the most typical variants of appear situations on the market.

Крет І. З. Економічна суть і значущість конкуренції для розвитку суб’єктів господарювання / І. З. Крет, І. І. Дідович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 189–194. – Бібліографія: 4 назви.