Thumbnail Image

Поставлені актуальні питання дослідження залізобетонних балок, підсилених нарощуванням в розтягнутій зоні і випробуваних постійним та змінним навантаженням з різним рівнем повторного завантаження. Наведена перша частина результатів випробувань балок з бетонів на відходах збагачення залізних руд на міцність, деформативність і тріщиностійкість. Pressing research questions of reinforce concrete beams strengthened by building-up in the stretched zone and tested by constant and variable loading with various loading levels are worked out. First testing results of concrete beams on the wastes of iron ores enrichment, durability, deformation and breaking fastness are represented.

балка, підсилення, випробування, розтягнута зона, навантаження, міцність, прогин, тріщина, beam, strengthen, test, stretched zone, load, strength, deflection, crack

Валовой А. И. Експериментальные исследования прочности и деформативности железобетонных балок, изготовленных и усиленных бетоном из отходов обогащения железных руд / А. И. Валовой, П. И. Герб // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 73–78. – Библиография: 7 названий.

Endorsement

Review