Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянуто варіант класичного методу розрахунку перехідних процесів у лінійних стаціонарних електричних колах, який дозволяє записувати системи алгебричних рівнянь з невідомими параметрами розв’язку задачі безпосередньо на підставі системи інтегральних рівнянь процесу в колі. The calculation method of linear electrical circuits transients with polynomial inputs based on classical approach to the subject to integral equations solution is proposed.

Фільц Р. В. Розрахунок класичним методом перехідних процесів у лінійних колах з поліноміальними вимушеннями / Р. В. Фільц // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 173-182. – Бібліографія: 2 назви.