Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Обґрунтовано доцільність використання металевих розтопів евтектичної концентрації як температурних реперів, що доповнюють існуючі, використовувані в межах міжнародної температурної шкали ITS-90. Приводится обоснование использования металлических сплавов эвтектической концентрации в качестве температурных реперов, дополняющих существующие, используемые в пределах международной температурной шкалы ITS-90. The substantiation of usage of eutectic concentration of metal alloys as a temperature reference points, which complement the ones that exist within the limits of an international temperature scale ITS-90.

Стадник Б. Розтопи евтектичної концентрації як робочий елемент допоміжних температурних реперів / Богдан Стадник, Сергій Прохоренко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 125–126. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review