До питання вдосконалення активної політики зайнятості

Thumbnail Image

Розглянуто актуальне питання підвищення дієвості активної частини інструментарію політики зайнятості. Доведено необхідність та окреслено шляхи організації системи навчання незайнятих працівників організації в умовах недосконалості національного ринку праці. The article is devoted to the urgent question of increase of effectiveness of an active part of employment politics' toolkit. The necessity to organize a system of the free workers’ training is proved and the ways of its organization in conditions of the national work market’s imperfection are planned.

Струтинська Л. Р. До питання вдосконалення активної політики зайнятості / Л. Р. Струтинська, Л. А . Янковська.// Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 109–111. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review