Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто структуру області працездатності системи компонентів, які сумісно працюють, наведено формалізації прямої та зворотної задач оптимізації параметричного синтезу таких систем. Для підвищення ефективності параметричного синтезу розроблено відповідне програмне забезпечення. The structure of efficacy region of together working components system is considered. The formalizations of direct and inverse problem of parametrical synthesis optimization of such systems are presented. For components parametrical synthesis efficacy improvement the corresponding software was developed.

Векторно-аналітична інтерпретація і програмне забезпечення оптимального параметричного синтезу компонентів / Юрій Бобало, Мирослав Кіселичник, Оксана Лазько, Богдан Мандзій, Леонід Недоступ // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 212–219. – Бібліографія: 3 назви.