Видавництво Львівської політехніки

У роботі розглянуто досвід розроблення електронного підручника «Основи теорії електронних кіл». Подано концепцію, структуру та принципи розроблення електронного підручника. Докладно описано процедуру перевірки та оцінювання отриманих знань. This work has considered the experience of developing electronic textbook «Fundamentals of the theory of electronic circuits». Filed under concept, structure and principles of development of the electronic textbook. Detailed procedure for evaluation of knowledge.

електронний підручник, дистанційне навчання, віртуальне навчальне середовище, distance learning, electronic textbook, virtual learning environment

Голощук Р. О. Структура та програмна реалізація електронного підручника «Основи теорії електронних кіл» / Р. О. Голощук, Ю. О. Сєров // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 57–61. – Бібліографія: 2 назви.