Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано роль інноваційної діяльності у розвитку галузі машинобудування, значну увагу приділено підвищенню ефективності господарювання підприємств машинобудування. Особливий акцент зроблено на вагомості застосування інструментарію реінжинірингу в системі інноваційної діяльності машинобудівних підприємств, а також розглянуто різні варіанти реінжинірингу як елемента у структурі інноваційної діяльності машинобудівних підприємств. The role of the innovative activity in the development of industry of machine-building has been analysed in the article, considerable attention has been spared to the increase of efficiency of machine-building enterprises. Special accent has been put on the ponderability of toolset application of reengineering in the system of innovative activity of machine-building enterprises, and also different variants of reengineering as the element in the structure of innovative activity of machine-building enterprises have been considered.

реінжиніринг, інноваційна діяльність, reengineering, innovative activity

Гвоздь М. Я. Використання інструментарію реінжинірингу в структурі інноваційної діяльності машинобудівних підприємств / М. Я. Гвоздь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 248–251. – Бібліографія: 4 назви.