Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянута методика підвищення точності та роздільної здатності аналізу двокомпонентних загасаючих процесів за рахунок оптимального вибору інтервалу дискретизації досліджуваного процесу. Method of rising up an accuracy and resolution of the two-components decaying processes analysis achieved due to optimal choosing of sampling given in this paper.

Проць Р. Підвищення точності визначення параметрів складових двокомпонентних експоненційних процесів / Роман Проць, Костянтин Семенистий // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 18–21. – Бібліографія: 4 назви.