Бібліографічний менеджер EndNote як допоміжний засіб у роботі науковця

Видавництво «Редакція «УП»

This article studies the basic functions of EndNote bibliographic manager. The relevance of the program and shows the main steps to search for citations is explored.

бібліографічний менеджер, EndNote, список літератури

Мельник О. Бібліографічний менеджер EndNote як допоміжний засіб у роботі науковця / Олена Мельник, Cоломія Федушко // Інформаційне суспільство: тенденції регіонального розвитку : матеріали міжнародної науково-практичної конференції ISRDT-2016, 20–21 вересня 2016 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій, Інститут гуманітарних та соціальних наук, Жешувський університет, Факультет економіки. – Львів : Видавництво «Редакція «УП», 2016. – С. 48–49. – Бібліографія: 3 назви.