Основні аспекти сучасного розуміння конституціоналізму

Видавництво Львівської політехніки

Розглядаються основні аспекти сучасного розуміння конституціоналізму. Досліджуються основні підходи до розуміння конституціоналізму як доктрини обмеження влади, виділяються його елементи. Аналізуються інституційна, нормативна та аксіологічна складові сучасного конституціоналізму. Рассматриваются основные аспекты современного понимания конституционализма. Исследуются основные подходы к пониманию конституционализма как доктрины ограничения власти, выделяются его элементы. Анализируются институциональная, нормативная и аксиологическая составляющие современного конституционализма. The main aspects of the modern understanding of constitutionalism are determined. Basic approaches to understanding of the doctrine of constitutionalism as limitation of power and its elements are figured out. Institutional, normative and axiological components of modern constitutionalism are analyzed.

конституціоналізм, обмеження влади, конституціоналізму, конституционализм, ограничения власти, составляющие конституционализма, constitutionalism, government restrictions, elements of constitutionalism

Забокрицький І. І. Основні аспекти сучасного розуміння конституціоналізму / І. І. Забокрицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 827. – С. 53–60. – Бібліографія: 26 назв.