Проаналізовано польську періодичну пресу Львова міжвоєнного двадцятиріччя: «Gazeta Lwowska», «Kurjer Lwowski». Висвітлено історію створення та різні напрямки діяльності товариства «Братньої Допомоги студентів Львівської Політехніки». The Polish periodicals of Lviv in interwar time: «Gazeta Lwowska», «Kurjer Lwowski» were analysed. It covers the history and various activities of the Society " Student mutual help of Lviv Polytechnic".

газети, культурно-просвітницька робота, бібліотека товариства, наукові гуртки, newspapers, cultural and educational activities, library of society, academic circles

Козел Н. В. Діяльність товариства «Братньої допомоги студентів львівської політехніки» на сторінках польських періодичних видань / Н. В. Козел // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 310-325. - Бібліографія: 153 назви.