Розглянуто особливості системи комп`ютерного тестування OpenTest2 в контексті Віртуального навчального середовища «Львівської політехніки». Проаналізовано способи взаємодії системи Opentest2 з користувачами та іншими сервісами. The features of the computer testing system OpenTest2 in the context of the Virtual learning environment of "Lviv Polytechnic" have been examined. The means of interaction of system Opentest2 with users and other services have been analyzed.

тестування, віртуальне навчальне середовище, opentest, інтеграція, testing, opentest, virtual learning environment, integration

Івасів В. Інтеграція системи тестування Opentest2 у Віртуальне навчальне середовище «Львівської політехніки» / В. Івасів // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 140–143.