Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати експериментальних досліджень щодо визначення оптимальної дози коагулянту Al2(SO4)3 для очищення атмосферних стічних вод. In this article represintable experimental results of determine an optimum dose of coagulant Al2(SO4)3 for clearing storm sewage.

Мацієвська О. О. Використання очищених коагулюванням атмосферних стічних вод у технічному водопостачанні трикотажної фабрики / О. О. Мацієвська, У. І. Гнилянська, І. З. Шевчук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 27–32. – Бібліографія: 5 назв.