Вибір інформативних ознак зображень відбитків пальців при розпізнаванні /Огляд/

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Проведено огляд інформативних ознак відбитків пальців, а також методів, що використовуються при дактилоскопічній ідентифікації відбитків. Охарактеризовано можливості використання ознак і методів при машинному розпізнаванні. In the work is shown review of known information features, and methods witch use for identifying of fingerprint. Here is presented ability for using features and methods in the computer recognition of fingerprint image.

Русин Б. Вибір інформативних ознак зображень відбитків пальців при розпізнаванні /Огляд/ / Богдан Русин, Володимир Остап // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 399 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 20–29. – Бібліографія: 8 назв.