Про проблеми логістичного менеджменту на підприємствах електронної торгівлі

Thumbnail Image

Досліджуються проблеми організації доставки товарів і послуг електронними магазинами, формулюються основні принципи, які повинні враховуватися під час організації логістичного менеджменту на підприємствах електронної торгівлі. Here are researched problems to organization of the supply of goods and services through electronic shops, formulated main principles, which should be considered during organization of logistical management at the enterprises of electronic trade.

Гресь А. М. Про проблеми логістичного менеджменту на підприємствах електронної торгівлі / А. М. Гресь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 478 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 11–14. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review