Розроблено послідовність встановлення коефіцієнта несхильності франчайзера до ризику, яка сприяє прийняттю франчайзером обґрунтованого рішення щодо оптимальної структури франчайзингової винагороди. The sequence of determination of coefficient of franchisor’s disinclination to the risk which is conductive to franchisor’s decision-making in relation to the optimum structure of franchising reward is developed.

Мирончук Т. В. Методика встановлення рівня схильності франчайзера до ризику під час оптимізації структури франчайзингової винагороди / Т. В. Мирончук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 52–59. – Бібліографія: 19 назв.