Автоматизированная установка для поверки счётчиков газа

Thumbnail Image

2002-03-26

Запропоновано автоматизовану установку дзвонового типу для повірки лічильників газу на базі дзвонової витратомірної установки АГМУ-0,4. Подано опис принципів вимірювання та структурну схему установки та перелік її метрологічних характеристик.
Automated equipment, which was design on the base of bell prover АГМУ- 0,4, for verification of gas meters is proposed. Principles of measurement and block diagram of equipment are described. Metrological characteristics are given.

Автоматизированная установка для поверки счётчиков газа / В. Яковлев, В. Петрина, Г. Панфилов, В. Конский // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 189–194.

Endorsement

Review