Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Обґрунтовано актуальність введення в навчальні плани студентів дисциплін “Законодавча метрологія”, “Метрологія та взаємозамінність” та інших, пов`язаних з метрологічним аналізом і забезпеченням засобів вимірювальної техніки. Обоснована актуальность включения в учебные планы студентов дисциплин «Законодательная метрология», «Метрология и взаимозаменяемость», и других, связанных с метрологическим анализом и обеспечением средств измерительной техники. The urgency of inclusion in the educational plans of the students such disciplines as "Legislative metrology", "Metrology and interchangeability" as well as other disciplines, connected with metrology analysis and support of measuring equipment is based.

Кісіль І. Метрологія в навчальному процесі в Івано-Франківському Державному технічному університеті нафти і газу / Ігор Кісіль // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 115–118. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review