Розрахунок металодерев’яної ферми з урахуванням деформацій верхнього поясу

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано нову несучу комбіновану металодерев’яну балкову конструкцію, регулювання напружено-деформованого стану якої виконується без її попереднього напруження. Таке регулювання базується на методиці розрахунку конструкції за деформованим станом. Розроблено методику розрахунку металодерев’яної балкової системи з урахуванням її деформованого стану.
In the article is offered the combined steel-wood beam construction adjusting of the tensions being of which is executed without its previous tension. Such adjusting is based on the method of calculation of construction after the deformed being. The method of calculation of the steel-wood beam system is developed taking into account its deformed being.

Пенцак А. Я. Розрахунок металодерев’яної ферми з урахуванням деформацій верхнього поясу / А. Я. Пенцак // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 138–142.