Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто нелокальну багатоточкову задачу для бігармонічного рівняння. Досліджено деякі властивості для оператора цієї задачі, побудовано систему власних функцій і встановлено її властивості. This paper considers a nonlocal multipoints problem for biharmonical equation. Some properties for the operator of this problem are investigated, the eigen functions system is constructed and its properties are established.

Баранецький Я. О. Спектральні властивості нелокальної багатоточкової задачі для бігармонічного рівняння / Я. О. Баранецький, А. В. Копчук-Кашецький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 239–241. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review