Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"а"

Уточнено трактування поняття "бізнес-індикатор", виокремлено та обгрунтовано місце бізнес-індикаторів в системі полікритеріальної діагностики діяльності за низкою істотних ознак та охарактеризовано їхні різновиди за кожною із ознак. Обгрунтовано теоретичну та прикладну цінність поділу бізнес-індикаторів за змістовим наповненням. There are in the article the definition of the category "business - idicator" is impoved, place business - indicators in the policryterial diagnostic system enterpriser's activity are considered. System classification of the business - indicators for the list main signed is offered and its kind for each signed are characterized. Theoretical and practical value of the divisions business - indicators for meaning are considered.

бізнес-індикатор, діагностика

Мельник О. Г. Бізнес-індикатори в системі полікритеріальної діагностики діяльності підприємства / О. Г. Мельник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 657 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 37–42. – Бібліографія: 5 назв.