Розвиток елементів страхової системи

Розглянуто елементи страхової системи, наведено їхню характеристику, визначено тенденції розвитку, місце та роль в економіці країни. Аналіз статистичних даних щодо розвитку системи соціального страхування доводить, що вона у скрутному стані. Поширений підхід до функціонування системи соціального страхування стримує розвиток комерційного страхування, яке, своєю чергою, відчуває тиск з боку світового страхового капіталу. Пропонуються напрямки вдосконалення страхової системи. The elements of the insurance system are examined, their description is pointed, progress trends, place and role, are determined in the economy of country. The analysis of statistical data proves in relation to development of the system of social security, that it is in the difficult state. The existent going near functioning of the system of social security restrains development of commercial insurance which in same queue is subject pressure from the side of world insurance capital. Directions of perfection of the insurance system are offered.

Баранова В. Г. Розвиток елементів страхової системи / В. Г. Баранова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 51–55. – Бібліографія: 6 назв.