Експертні методи слабкоструктурованої задачі укладання розкладу

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено вимоги до експертних методів як засобу визначення важливості кожного з критеріїв оптимізацїї. Для розрахунку значень коефіцієнтів ваги показників застосовано метод вагових коефіцієнтів важливості, наведено критерії погодженості експертів.
Directed the demands to expert methods as importance détermination method of each from optimization enterions. For indexes weight coefficients senses computation employed a method of gravimétrie importance coefficients, directed the experts coordination enterions.

Верес О. М. Експертні методи слабкоструктурованої задачі укладання розкладу / О. М. Верес, А. В. Катренко // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 19–24.