Підходи та методи оптимізації управлінських рішень

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто підходи та методи оптимізації управлінських рішень, здійснено уточнення їх змісту. Наведено суперечні моменти виокремлення їх в підходи та методи. Розроблено схему взаємозв’язку підходів та методів під час прийняття та оптимізації управлінських рішень. Approaches and methods of optimization of administrative decisions are explored in the article. The contradictory moments of classifying them in separate approaches and methods are represented. Schematically is shown the place of their use in the process of acceptance and optimization of administrative decisions.

Шпак Н. О. Підходи та методи оптимізації управлінських рішень / Н. О. Шпак, А. М. Ульянова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 39–45. – Бібліографія: 18 назв.