Залізобетонні конструкції національного спортивного комплексу „Олімпійський”

Описано реконструкцію Національного спортивного комплексу „Олімпійський” у м. Києві як найбільшого проекту у складі підготовки до Європейського футбольного чемпіонату 2012 року. Реконструкцію виконано у складних природних, геологічних, містобудівних і економічних умовах. Розглянуто відновлення існуючих і будівництво нових залізобетонних конструкцій.The paper describes the reconstruction of the “Olimpiyskiy” National Sports Complex in Kyiv as the largest project for preparing of Ukraine to the Europe football championship of 2012. The reconstruction is fulfilling in difficult environmental, geological, town-planning and economic conditions. The renovation of existent concrete structures and construction of new structures are considered.

реконструкція, футбольний стадіон, залізобетонні конструкції, складні умови, reconstruction, football stadium, concrete structures, complex conditions

Кривошеєв П. І. Залізобетонні конструкції національного спортивного комплексу „Олімпійський” / П. І. Кривошеєв, Ю. С. Слюсаренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 58–64.