Дослідження поляризаційних ефектів і діелектричних втрат у зерні

Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано складові діелектричних втрат у зерні як діелектричному матеріалі й одержано аналітичні вирази, що пов’язують їх із інформаційними параметрами первинного перетворювача на базі ємнісного чутливого елемента. Проведен анализ составляющих диэлектрических потерь в зерне как диэлектрическом материале и получены аналитические выражения, связывающие их с информационными параметрами первичного преобразователя на базе емкостного чувствительного элемента. The analysis ofmaking dielectric losses in grain as a dielectric material is carried out and analytical expressions which connect them with information parameters of the primary converter on the basis of a capacitor sensitive element are received.

Куцевол О. Дослідження поляризаційних ефектів і діелектричних втрат у зерні / Олег Куцевол, Микола Куцевол, Володимир Кучерук // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 150–152. – Бібліографія: 3 назви.