Використання методу «Спектр Знань» для організації процесу адаптивного навчання

Розглядається метод контекстного представлення знань, що дозволяє оперувати різними за структурою частинами матеріалу для забезпечення найкращого сприйняття необхідного для засвоєння матеріалу. Описуються основні можливості методу «спектр знань». Пропонується використання методу у системі адаптивного навчання. We consider a method of contextual knowledge representation, allowing to use different by structure parts of the material for providing the best perception needed for mastering material. The basic advantages of "range of knowledge" is described. The method is proposed to be used in a system with adaptive learning.

система дистанційної освіти, адаптивний процес, блок матеріалу, спектр знань, system of distance education, adaptive process, the block of material, the spectrum of knowledge

Петрик С. Використання методу «Спектр Знань» для організації процесу адаптивного навчання / С. Петрик, О. Удуд // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 83–85. – Бібліографія: 3 назви.